Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék nyomtatni a...

Hogyan tudnék nyomtatni a számítógépre elmentett telefonos (Samsung Galaxi J5) fotókból?

Figyelt kérdés
A telefon szinkronizálva van és megjelenik a" Google fotók" mappában.Ha bejelölöm és rákattintok a "nyomtatás" fülre,akkor a nyomtatás program elindul.Természetesen kiválasztom a méretet,stb.De pontosan a fényképet nem nyomtatja,(csak fölötte lévő dátumot).Hol hibáztam? Azt is felajánlja a gép,hogy más mappába vigyem át a képet. De,ott van a "nyomtatás" is felajánlva! Aki túd,segítsen.

2018. máj. 24. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szines toner/patron van a nyomtatóban? Ha igen, nincs beszáradva?
2018. máj. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze,hogy van! Mást nyomtat! Én arra gondolok,hogy valamilyen alkalmazást le kell tölteni. Mert nyomtattam már úgy,hogy bevittem egy mappába (Média tár/Képek) közé,de ott nem fénykép jelent meg.Ezt még át kellett konvertálnom és úgy jött elő a kép. De, ez kissé bonyolultnak tűnik! Szerintem van egyszerübb módja is,mert ez legalább 3-4 lépés.
2018. máj. 24. 19:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez utóbbit úgy csináltam,hogy Rákattintottam a "Link mentése másként"-re és úgy jelent meg a kép.
2018. máj. 24. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:

elméletben, ha a képre rákattintasz, hogy nyomtatás, akkor a képet kéne nyomtatnia, de ha nem így van, akkor valami nem úgy működik nálad, mint kéne.


legegyszerűbb elmenni a telefonnal egy fotólabborba, vagy nyomtató szalonba, ahol értenek hozzá és meg is oldják neked a nyomtatást. sok ilyen helyen (Media Marktban, vagy akár Rossmannban is) vannak olyan fotónyomtató kioszkok, amire átküldöd a képet és már nyomtatja is.


vagy menj el egy Samsung/telefon boltba, ahol el tudják neked magyarázni, mit pontosan hogyan kell csinálnod.

2018. máj. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Nem adtam fel.....
2018. máj. 28. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!