Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gamer széket szeretnék vásárol...

Davyd9206 kérdése:

Gamer széket szeretnék vásárolni kinek milyen ajánlása van, hogy milyet vegyek max 35ezer ft?

Figyelt kérdés

Tisztelt válaszolok!


Kérem, csak olyanok válaszoljanak akiknek van otthon, vagy ért hozzá(esetleg olyan üzletben dolgozik ahol lehet kapni)


Borsod-Abaúj-Zemplén megyében lakom, erre fele található-e olyan bolt ahol kapható.


Köszönöm szépen a megértésüket!


2018. máj. 24. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ebay-ről rendeltem, GB-ből egy széket 24.000ft-ért szállítással együtt, ami itthon 60+ szállítás lett volna.

Ha olcsón akarsz jót akkor az itthoni üzletek felejtősek, rendelj egyet külföldről.

2018. máj. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Konkrétan ezt, karácsony óra egy ezressel lett drágább, de a praktikerben ugyan ez 60 volt már akkor.


Megbízható eladó, többször vásároltam tőle.

2018. máj. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!