Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ki játszott régen Jedi Academy...

Bagolyvagymi kérdése:

Ki játszott régen Jedi Academy-vel?

Figyelt kérdés
4-5 éve a kedvencem volt a Jedi Academy multiplayere, nagyszerű társaság várt ott mindennap, sok szerveren, pl Jedi Academy szerver, Magyar Szerver, és ilyesmik. Azt szeretném elérni, hogy valaki esetleg rá(m)ismerjen. Az én nevem Jaden volt, későbbiekben Főmiszter Granber Tábornok. Csak pár nevet említsek még az ismertebb játékosok közül: Sasa, Goku, DC. Deus, DC. Kacsa, Maka, Daniel(a nagy cheater). Remélem ennyi elég lesz, hogy valakinek eszébe jussanak az emlékek, nagyon várom

#játék #multiplayer #jedi #Academy #Jedi Academy #Gaming #jediakadémia #jediacademymultiplayer
2018. máj. 26. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Én játszottam vele sokat, de alig volt magyar. Ma is mennek a szerverek, csak fel kell patch-elni a játékot. Nem sokan játszanak már, régen jobb volt.
2018. máj. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon régen játszottam vele multi playeren. A haverjaimmal anno klánunk is volt és elég jó társaságunk is. A Kacsa akit említettél őt ismerem ha egyről beszélünk, de nem tudom a valódi polgári nevét a srácnak, már annyira nem emlékszem. Én kb 2006-2008 között játszottam vele keményebben. Mi nekünk több klánunk is volt, de csak egy volt az ami elég népszerű volt akkor az (NR). Rengetegen voltunk mint tagok, meg más emberek is jöttek hozzánk játszani. Eleinte egyik haverom üzemeltette a szervert, de volt idő amikor béreltünk, annyira jól ment.

Mivel ez baromira régen volt már nem emlékszem annyi részletre mi hogyan történt, de ugye az élmény felejthetetlen volt számomra. Legutóbb pár régi ismerőssel úgy 2012 körül ismét játszottunk alkalmanként de az már számomra nem volt az igazi.

2018. máj. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Lyános vagy Tamashi neve mond neked valamit?
2018. júl. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tamashi talán
2018. júl. 29. 21:02
 5/9 anonim válasza:
Még mindig játszunk a JoF szerveren. Üdv: DC
2022. ápr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
1.01 en még vannak játékosok.
2022. ápr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
135.125.145.49:29070
2022. ápr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vezéralkesz válasza:
00-ás időszak volt a jó a régiek közül még mindig toljuk egy páran a mai napig 01en igaz elszórtan de toljuk.
dec. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vezéralkesz válasza:
Amúgy Sasa voltam
dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!