Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elfelejtettem a felhasználónev...

Elfelejtettem a felhasználónevem a seemta v2-ön, hogyan tudnám megnézni, vagy visszaállítani?

Figyelt kérdés
Az a problémám merült fel a napokban, hogy a seemta v2-re akartam fellépni, de elfelejtettem a felhasználónevem, mivel már rég használtam, és most nem tudok se belépni, se újat csinálni, mivel már ha van egy accountod, akkor csak úgy tudsz csinálni, ha a meglévőt leválasztod, és ahoz be kell jelentkezni, szóval SOS, valaki segítsen légyszives, csak komolyak!!!

#számítógépes játék #See Mta #elfelejtett felhasználónév #segítsen valki
2018. máj. 26. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Az üzemeltető mit is mondott?
2018. máj. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ebbe mi sos?

"hogyan tudnám megnézni, vagy visszaállítani"

te sehogy

2018. máj. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Email fiókodban általában szoktál kapni egy emailt a regisztrációknál ahol kiírják felhasználóneved.Talán ott?
2018. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!