Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Könyörgöm valaki segítsen?...

Könyörgöm valaki segítsen? Kék halál

Figyelt kérdés

Folyamatosan újraindul a laptop , de nem lép be . Eddig azt se tudtam létezik ilyen . Mit tegyek ??

Rengeteg személyes adatom van rajta . Semmit nem értek hozzá.


25/L



2018. máj. 27. 20:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

System theread exception not Handled



Ezt írja ki

2018. máj. 27. 20:09
 2/13 anonim válasza:

Ha nagyon félted, akkor add be sztek szakszervizbe, ott szakszerűen megcsinálják.

Esetleg a setupjába ha belépsz, a gyári beállításokra térj vissza.

2018. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szervizbe nem nézegetik mi van a gépen?

Több ezer képem , videóm van , közösségi oldalak mentett jelszóval . Stb stb . Gép visszaállítása alapállapotba .. ezt megcsináltam . De semmi . Újraindul .

2018. máj. 27. 20:30
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha semmit nem értesz hozzá, akkor meg ne próbálj vele bármit is csinálni, egyrészt. Másrészt, próbálj személyesebb segítséget kérni, azaz a Gyakorikérdéseket felejtsd el. Nem bántásból mondtam ezt, csak te nem értesz hozzá. Ami ebben a legrosszabb az az, hogy mi csak arról szerzünk tudomást amit te leírsz ide. Ezen kívül más (valószínűleg semmilyen) belelátásunk nincs a helyzetbe. Te nem tudod kellő mélységben leírni a problémát, mi nem tudjuk a felületes leírásodból megoldani a hibát. Ezért is mondtam, hogy személyes segítséget kérj. Vidd el hozzá értőhöz a laptopot. Akár kisebb, de helyileg jó hírnek örvendő számtech boltba is elviheted ahol vállalnak javítást is, vagy szakszervizbe. Ha engem kérdezel, én az előbbit ajánlanám. Utóbbival az a gond, hogy sokat ülhetnek rajta, esetleg lehúzhatnak stb. Mondjuk kisebb számtech boltban is lehúzhatnak, de én nem így tapasztaltam ez idáig. Bárhova is viszed, mindenképp tudd meg mi az emberek véleménye az illetőről/boltról/szervizről.
2018. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Épp ezért említettem, hogy megbízható helyre vidd. Esetleg ha van olyan ismerősöd akiben megbízol odaadhatod neki, hátha tud vele valamit kezdeni.
2018. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Robivosi ***** válasza:
Minden lementhető, a jelszavaktól kezdve az összes képek, videók, stb... de kérj hozzáértő ember munkáját, mert itt nem tudunk ebben segíteni.
2018. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Keress egy ismerőst aki ért a gépekhez, és add oda neki.

Szervizt felejtsd el, ha nem értesz hozzá, becsapnak,lehúznak, és még a fájljaidat is átnézik a suttyók.

2018. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogyha abszolút nem értesz hozzá, akkor nagyon sokba lenne leírni mindent lépésről lépésre.

Leírom kulcsszavakkal, "rövidebben" mi lehet a probléma.

Elég nagy a valószínűsége, hogy egy driver, az az szoftverillesztő ba**akszik.


A tanácsom:


Be kellene lépned csökkentett üzemmódba a gépeddel, erre több lehetőséged van.

Meddig tölt be a gép? Ez egy fontos kérdés.

2018. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szuper :/ nem bízom senkiben, sajnos nem vagyok egy átlag nő se . Vagy pozitív vagy negatív a vélemény rólam , de véletlen se "kit érdekel kategória " már az asztal tele van a képeimmel, háttéről nem is beszélve .

Ahh ha kell veszek újat , nem is az érdekel csak nagyon fontosak lennének nekem az adataim :(

Mindegy .köszönöm szépen a válaszokat , valamit kitalálok :(

2018. máj. 27. 21:06
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó ! 1 éve vettem kb . . Soha nem adott lehetőséget ez már csökkentett üzemmódra . Meg arra se emlékszem , hogy kaptam-e valamit hozza . Se doboz se számla . Pedig vettem rá 5 év garit ha jól emlekszek.
2018. máj. 27. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!