Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopra le tudom tölteni a...

Laptopra le tudom tölteni a Messengert és be tudok jelentkezni Facebook nélkül telefonszámmal?

Figyelt kérdés
Próbáltam már letölteni de nem engedte Play áruházban. Ha esetleg tudnátok küldeni egy linket ahonnan le tudom tölteni az jó lenne. Előre is köszi:)

#telefonszám #Facebook #Messenger #bejelentkezés.laptop
2018. máj. 28. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ne az áruházit, a sima pc verziót. Google.hu beírod és hamar megtalálod.
2018. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A play áruház androidhoz van. Neked android fut a gépeden? Ha nem akkor nem fog menni. Ellenben windows 10 esetében windows áruházból le tudod tölteni
2018. máj. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem androidos a gépem mindenesetre kössz a válaszokat megpróbálom Google.hun
2018. máj. 29. 15:14
 4/5 A kérdező kommentje:
de nem sikerül,nem engedi azt hogy tudom megnézni h Windows 10 em vagy 7 em van? bocs tudom ez valami alap kérdés de én nem értek hozzá xxd
2018. máj. 30. 18:44
 5/5 anonim válasza:
az mind1 hogy windows 10 ed van vagy 7. írd be google be hogy staem és ott e tudod tölteni.
2018. jún. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!