Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Emlékszik valaki erre a...

Emlékszik valaki erre a COMMODORE játékra?

Figyelt kérdés
Nem is tudom melyik témához illik. Kb. 17 éve játszhattam COMMODORE gépen egy olyan játékkal, amit kazettáról lehetett tölteni. A játék elején ki kellett választani, hogy lánnyal akarok -e lenni vagy fiúval.A lényeg az volt, hogy egy kastélyban kellett képdarabkákat gyűjtögetni és ha felvettem egyet, akkor egy nagy függönyhöz kellett vinni, ahol az felhúzódott és mögötte volt egy kép. Ha lánnyal voltam, akkor egy fiú volt a képen akit az indiánok fogságban tartottak.A kis képdarabom felkerült e helyére. Össze kellett gyűjteni az összes darabot és akkor kiszabadult. Voltak ilyen gonosz emberek is benne, ilyen banyaféle is, volt kulcs, lift, sötét szobák. Tudom, hogy rengeteg játék volt, de hátha valakiben ennyire megmaradt ez a játék, mint bennem.
2010. jún. 15. 21:11
 1/1 anonim válasza:

A leirasod alapjan ez a jatek szinte biztosan a Rocky Horror Show.


Itt van rola par kep es egy video, igy magad is ellenorizheted, hogy igy van -e:

[link]

2018. ápr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!