Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol lehet jó fejhallgatót...

Hol lehet jó fejhallgatót venni megfizethető áron? (akár rendelve)

Figyelt kérdés
Azért teszem fel ezt a kérdést, mert nagy csalódás ért ezen a téren az elmúlt időben. Hajdú-Bihar megyében élek és elromlott a fülhallgatóm amit 6 ezerért rendeltem a netről 2 éve. Elmentem a Media-Marketbe, hogy vásároljak egy újat de a kirakatban lévő kb. 20 közül egyikre se mondtam volna azt, hogy megérte az árát. Végül vettem egyet 15 ezerért, és lám csak 3 hónapra rá elromlott. Vissza fogom vinni, de valószínűleg csak annyi lesz belőle, hogy fél év múlva azt mondják, hogy nincs mit tenni. Szóval azt szeretném kérdezni, hogy hol lehet rendes, megbízható, jó mikrofonú, szép hangzású fejhallgatót vásárolni?

2018. jún. 3. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:

20k körül a legjobb a hyperx, ami a takstar pro80 egy változata. Tesztekben is nagyon dicsérik és tényléeg jó hangja van.

[link]

2018. jún. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!