Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Regisztráltam PayPalra és nem...

Regisztráltam PayPalra és nem is használtam végül, ez novemberben. Valahogy lehet fiókot törölni?

Figyelt kérdés
Most kértem SMS szolgáltatást ami annyit takar hogy ha fizetek vagy veszek ki pénzt akkor küld egy SMSt kaptam egy olyat hogy: esemény POS vásárlás összeg 500 valamennyi forint ez ilyenkor levonnya a kártyáról a pénzt? Ha igen akkor hogy ki fiókot törölni vagy valami mást csinálni hogy ne vonja le. Ott van még hogy g2a mert onnan akartam játékot venni. Lehet hogy az az oldal veszi le?

2018. jún. 4. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a bankkartyad vagy bankszamlad hozza van kotve akkor onnan veszi le automatiusan(ha nincs egyenleged)
2018. jún. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Killua333 válasza:
Nem tudom aktuális-e még a kérdés, de igen a g2a veszi le, nem a paypal. A paypal magától nem csinál semmit, nem érdemes törölnöd a fiókod onnan. g2a-nál nekem is volt ilyen, mert automatikusan bekapcsol valami hülyeséget, ha onnan vásárolsz, és havonta levesz 500ft-ot. Ha belépsz az oldalra, ezt ki tudod kapcsolni és akkor abbahagyja.
2018. jún. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!