Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Windows 10 automatikus...

A Windows 10 automatikus frissítéseit le lehet tiltani?

Figyelt kérdés
Semmi értelme ezeknek az automatikus frissítéseknek, maximum annyi, hogy elfoglalnak egy csomó helyet a gépemen. Mert hogy jobb nem lesz tőlük semmi, az biztos. Rádásul annál idegesítőbb nincs is, amikor félóránként kiírja, hogy frissítsem már le. Ezért le szeretném tiltani, hogy soha többet ne legyenek ilyen hülye frissítések. Lehetséges ez? A válaszokat köszi előre is!

2018. jún. 5. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy oldottam meg, hogy a gépházon belül a hálózati beállításoknál a wifimet forgalmi díjas kapcsolatra állítottam. Így magától nem tölt le. :) De biztos van más megoldás rá, ami biztosabb. Próbálj szerencsét vele.
2018. jún. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt összefoglalja mire van szükség az update működéséhez: [link]


Blokkold a felsorolt címeket.

2018. jún. 5. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..


Amit ott írtam azt tessék megcsinálni. Igaz ez csak Pro, Enterprise stb. verziókkal működik, Home-mal nem.

2018. jún. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt már én is leírtam:

[link]

2018. jún. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. jún. 5. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!