Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan turbózhatnám fel a...

Hogyan turbózhatnám fel a laptopom? És ez milyen hűtést igényelne?

Figyelt kérdés
Elég hülye kérdéssel fordulok hozzátok. Konkrétan a turbózás alatt azt értem hogy megpiszkálni a rendszeren belül, úgy, hogy nagyobb teljesítményt adjon le. Hűtésként pedig nem 10-20 ezer forintos hűtőpadra gondolok. Valami más olcsóbb de tuti hűtést szeretnék. Gondolkodtam azon hogy veszek 2 db 15cm átmérőjű nagyobb teljesítményű számítógép hűtést vagy valami hasonlót és azt be rakom alá. Szerintetek az úgy jó volna? Garancia talán sosem volt rajta meg amúgy is csak egy 30 ezer forintos gépezet. Samsung no q210-ről volna szó. A válaszokat előre is köszi!

2018. jún. 10. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
huh XDD na az aztán jó ötlet... inkább gyűjts másikra, mert ezt értelmesen nem lehet kivitelezni
2018. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább gyűjts egy használt, felújított üzleti laptopra, jobban jársz vele!
2018. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Figyelj.. ez a laptop erre van ítélve.. ha meghal veszek egy másikat.. de még is csak ki akarom próbálni, hogy mit lehet egy ilyenből kihozni. Így aztán jöhetnek akár a legbarbárabb ötletek is, azt én majd kihozok belőle valamit.
2018. jún. 10. 22:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Mit akarsz belole kihozi? Annyit tud amit, gyorsabb nem lesz attol hogy jobb a hutese. Ssd+ram segit
2018. jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bar egy forintot sem koltenek erre a gepra
2018. jún. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És mitől lesz gyorsabb attól, hogy berakod a hűtőbe?
2018. jún. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha veszel bele ssd-t vagy plusz ramot, gyorsabb lessz, a gányolt hűtéstől nem lesz gyorsabb.

Én sem költenék már rá.

2018. jún. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Beszéltem egy ismerősömmel és azt mondta hogy max a proci órajelét tudná fentebb húzni..ahhoz viszont ugye már nem elég a gyári hűtése és ezért szeretnék valamit kitalálni a hűtésre.
2018. jún. 11. 12:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen észrevehető gyorsulást nem tapasztalnál ettől.
2018. jún. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Laptop procikat nem lehwt huzni
2018. jún. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!