Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iponon kb mennyi idő alatt...

Iponon kb mennyi idő alatt dolgozzák fel az előreutalásos vásárlást?

Figyelt kérdés

Az a dilemmám, hogy most először vásároltam innen és nagyon macerásan ment a vásárlás mert bankkártyás fizetést nem engedett, ezért előreutaltam. Még az nap elküldtem a pénzt és a közleménybe megadtam a rendelés számát ilyen formátumban: 2018/xxxxxx Utána rájöttem, hogy ezt akkor kell így megadni, amikor a számla megjötte után utalsz, mert a számla sorszámát kell így beírni. Erről tájékoztattam is őket, hogy tévedés történt és hogy csak rendelési sorszámként kezeljék a közlemény rovatot. A pénz ma jött meg nekik reggel, mert hiába utaltam tegnap a rendszer már lezárt. Azóta nem adtak megerősítést arról, hogy megkapták a pénzt, pedig azt mondták, hogy ahogy megjön, egyből értesítenek.


Ne haragudjatok ha túlproblémázom, csak most rendeltem először innen és elég nagy összegről van szó..


Kérem, akinek hasonló tapasztalata volt az írja le nekem, köszönöm! :)



2018. jún. 12. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Én hosszú évek óta rendszeresen vásárolok az iPon-nál, mindig sikerült bankkártyával online fizetnem az oldalon, így személyes átvételnél megspórolok plusz egy sorbanállást. De gondolom, Te kiszállítással kérted, ebben nincs tapasztalatom. A raktáron lévő termékeket már másnap átvehetem (14:30-tól általában), de legutóbb majdnem két hetes határidőt adtak meg a boltba érkezésre, aztán végül jött az sms, hogy egy nappal hamarabb megérkezett. Az lehet, hogy automata küldi az értesítést a pénz beérkezéséről, ha a vevő a gép számára értelmezhetően tölti ki az utalás adatait. Ha nem, akkor nyilván emberi felülvizsgálat kell hozzá.
2018. júl. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!