Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az interneten ma már nem...

Az interneten ma már nem lehet eladni semmit?

Figyelt kérdés

Van egy használt laptopom annyi hibája van, hogy wifihez csak úgy lehet csatlakozni, hogy a kábelt bedugjuk a laptopba/wifi routerbe. Na de a lényeg, hogy hol lehet eladni a gépet? Mert voltam már több helyen és mindig azt mondták,hogy hibás laptopot nem vesznek be vagy ha igen, akkor sem olyan hibával ami az enyém. Mert ugyan ennél sérültebb gépek is vannak mégsem kell az enyém. Azt mondták vigyem szervízbe 25-30 ezer forint a javítattás. Na a vicc ugye az,hogy már értékesítve van a laptopom és én kb ezért a gépért kapnék 8-9ezer forintot. Az apukám amúgy az Euronicsben dolgozik és ott is vesznek be hibás gépeket kb 10-15 ezer forintért általában.


Interneten meg 6 hónapja semmi és ma vettem le a vateráról,jófogásról stb a hirdetésem. 7000ezer forintért adtam volna el.


Szerintetek milyen más megoldás van? Hol lehet eladni a laptopot? Van még valamilyen oldal..ahol történik is valami..és nem csak mindenki feltolja a termékeit?


L


2018. jún. 14. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Prohardver.hu


Egyébként usb-s wifi vevő kb 1000ft-ba kerül.

2018. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 moozygoo ***** válasza:
100%
Engem lehet érdekel, privátban küld el a specifikációit
2018. jún. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Kábellel tud csak csatlakozni a "wifihez", mi? Magyarán a wifi kártya halott benne és csak ethernettel lehet csatlakozni. Ez kb. teljesen megöli a mobilitást, ami a laptop lényege volna. Nyilván nem fogja semelyik cég sem bevenni, mert nem tudná eladni.

Add el kézhez hirdesd meg pl Jófogáson.

Ha esetleg a gép típusát is leírod, meg tudjuk mondani, hogy ér-e egyáltalán valamit...

2018. jún. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jofogasra is felraktam es nem tortent semmi. Azt mondtak ha ez a hibaja nem lenne a gepnek akkor bevennek mert amugy megneztek es nagyon tetszik nekik, kb ketszer hasznaltam amiota megvettem. Es akkor is csak 5 percre. Azota is a laptop taskaban van a gepem. 195 ezer forintert vettem 1 ev garancia. Pont akkor vettem meg amikor kulfdoldre mentem. Oda nem vittem az uj gepet. 8 honap mulva hazajottem. Elvittem azonnal vissza hogy mondom basszus meg nem is hasznaltam a gepet de nincs wifim stb erre azt mondtak kuldjem szervizbe. Megtettem de visszakaptam hibasan.
2018. jún. 14. 16:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgy kell neked.

Miért nem mentél el fogyasztóvédelemhez vele.

Most fizethetsz rendesen a javításért. Kérdés, egyátalán a wifi kártya halott, vagy az alaplapon van a hiba (mert lehet ilyen is).


Írd meg privátba, milyen gépről van szó. Lehet érdekel és meg is tudom javítani.

2018. jún. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!