Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem érzékeli a laptopom...

Annar kérdése:

Miért nem érzékeli a laptopom a bluetotth-os fejhallgatómat?

Figyelt kérdés

Van egy Sony WH-CH400as bluetotthos fejhallgatóm. Egyszer (az első használat alkalmával) már sikerült a laptoppal összekapcsolnom, tudtam is rajta zenét hallgatni.

Majd párosítottam a telefonommal. Most viszont hiába választom le egymásról a telefon, és a fejhallgatót, a laptop mégsem látja a fejest. (a telefont viszont igen, azzal tudom is párosítani).

Nyílván próbáltam a ki-be kapcsolást. Probáltam, hogy hátha a hang/mikrofon beállításinál van valami. De eddig nem jutottam sikerre.

Esetleg nincs valami tippetek?


A választ előre is köszönöm!


2018. jún. 15. 05:47
 1/1 anonim ***** válasza:
A laptop bluetooth beállításainál nézd meg, hogy az automatikus csatlakozás be van-e kapcsolva.
2018. jún. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!