Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Összeomlott a windows egy...

Összeomlott a windows egy számítógépen csak egy partíció van tele adatokkal, mi a teendő?

Figyelt kérdés

A windows folyamatosan csak javít. Csökkentett módban sem indul el. Csináltam bootolhato pendrivet linuxal azzal sem hajlando megnyitni a dolgokat rakattintok es bezarodik a meghajto (sajat geppel probaltam ott megnyitotta)

Ha telepítek egy uj windowst formázás nélkül, le tudom menteni az adatokat?



2018. jún. 16. 08:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Formázás nélkül nincs értelme az újratelepítésnek, nem old meg semmilyen problémát. Az egyetlen megoldás, ha átrakod a vinyót egy másik gépbe, és azzal lemented az adatokat.
2018. jún. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha linuxal se tudod megnyitni akkor a merevlemez haldokolhat.

Amit az első mondott azt kéne kivitelezni.

Illetve a ha fájlok megsérültek.

A lementő programokat most nem tudom beszúrni.

Adat visszaállitó programok:

Pandora recovery

Recuva


Sok sikert.

Elöszőr vegyél egy új hdd aztán arra rakd át az egészet.Ha nem megy akkor az adat visszaállítás maradt csak.Vagy elviszed egy adatvisszaállító céghez ha olyan fontos adatok voltak rajta(drága).

2018. jún. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!