Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ilyenkor a Konzolvilág az...

Ilyenkor a Konzolvilág az aktuális árral fogja adni vagy nem?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy videókártyát, személyes átvétel üzeltükbe, tegnap este rendeltem, most meg nézem hogy 10 ezerrel olcsóbb -.-


Weboldalon bejelentkezve a rendeléseimnél az olcsóbb ár van, emailben pedig a régi, drágább árat írták.

Szerintetek majd ha hétfőn megyek melyik áron fogják alapból odaadni nekem?


Vagy valaki volt már ilyen helyzetben, mennyire rugalmasak? Pl mondanám hogy akkor azt lemondom és megveszem az aktuális áron, hisz 1db úgyis van itt amit lemondtam...


2018. jún. 16. 16:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Igen, 10.000 nekem sokat számít, ne kössetek belém, nem mindenki gazdag! Köszi
2018. jún. 16. 16:29
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a logikus, hogy te X árra tettél megrendelési szándékot, majd ezt igazolták vissza. A visszaigazolást erre küldték ki. Az oldalon azért került átírásra az adatoknál az ára, mert ugyanabból a rekordból veszi ki a rendszer az információkat, és ha a kínálatban átírták az árát [tegyük fel hogy minden hónap második felében 10 ezerrel automatikusan csökkenti a rendszer az árat, így 15-én estéről 16 reggel átírja magát], az minden más helyen is átírja az árakat (az eredeti egyezségtől függetlenül, ez inkább technikai jelenség/következmény mint szándékváltozás).


A legértelmesebb ha tisztázod velük.

2018. jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, felveszem velük a kapcsolatot :)
2018. jún. 16. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!