Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Firmware - Lark Freeme x4 7Hd...

Nagy Emelet kérdése:

Firmware - Lark Freeme x4 7Hd tabletre hogyan lehet rátenni?

Figyelt kérdés

Hogy lehet a Firmwarét rárakni tabletre, amikor a tabletem csak a logóig kapcsol be, de nem megy tovább az androidos rendszerbe?


A gomb kombinációkat próbáltam, de nem csinál semmit.

Valaki leírná nekem lépésről lépésre, hogy mit kell tenni ahhoz, hogy sikeres szoftverfrissítést végezzek el ezen a tableten?


2018. jún. 20. 08:22
 1/2 BLINTGT válasza:
Szia! Annó én is vettem egy ilyet, sajnos pár év után (kb 2-3) elkezdett haldokolni az akksija, RAM nagyon kevés, tárhelye még úgy ahogy, frissíteni nem lehet és még újratelepítve is nagyon gyenge, lassú, laggol stb. ha a recoverybe se tudsz belépni leformázni (kikapcsolva a hangerő fel + bekapcsoló gombot egyszerre hosszan amíg fel nem jön a lark logó) akkor lehet hogy kuka. én még 16 ezer forintot csesztem el erre a szarra, sajnos nem érte meg. a sokkal előtti MyAudio Lighting HD-m volt eddig a legjobb vételem még régen 13-ért a tescoban, még a J3 2016-omat is otthagyta teljesítményben, hiába nem volt az sem egy erőgép. Amit tudok javasolni ha másikat veszel, az ne Lark, AKAI és noname társai legyenek. Öcsém most vett nemrég egy Lenovot 1GB RAM-mal, Android 8.1-el és 8GB ROM-mal. Azt hittem rosszul fog menni a rendszer ezen a gyenge hardware-en, de nem. olcsók közül olyat érdemes venni egy kis utánajárással, aminek a legjobban van optimalizálva a rendszere, mert kb a 16-28 ezres kategóriában (újonnan), ugyanazt tudja, maximum a RAM 1 helyett 2GB és a tárhely 8 helyett 16, esetleg jobb lehetőségnél ha akad 32GB-os. Remélem valamilyen szinten tudtam segíteni :) Ha van valami kérdésed, azt nyugodtan felteheted.
2019. jan. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BLINTGT válasza:
Ja és amit kifelejtettem, utólag ideteszem: Ugyanaz a 4 magos 1,3Ghz-es proci van bennük, ami különbség lehet (TALÁN) hogy a márkásabbak talán 64 bitesek, míg a noname-ek nem biztos, illetve attól hogy pl egy Lenovo 64 bites procit kapott, sajnos a rendszer ugyanúgy 32-es, ettől függetlenül a 64-es talán gyorsabb.
2019. jan. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!