Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot érdemes...

Milyen laptopot érdemes venni, ha zene-, videó-, és képszerkesztésre szeretném használni?

Figyelt kérdés

Természetesen a böngészés, filmnézés és egyebek mellett. Leginkább használt laptopot keresek és 50.000 FT alatt. Sajnos túl sokat nem tudok kiadni érte. Mit ajánlanátok? Vagy esetleg újonnan milyen árkategóriában vannak olyan laptopok, amik elbírják ezeket a szerkesztő programokat probléma mentesen? Merre induljak el?


Köszönöm a segítségeteket!



2018. jún. 21. 07:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy ami még segíthetne, hogy milyen paramétereket keressek az eladó laptopok leírásában, hogy ezek a szerkesztő programok hibátlanul működjenek később rajta?
2018. jún. 21. 07:49
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a Photoshoppot, Fl Studiot, és Sony Vegas-t használnám.
2018. jún. 21. 08:29
 3/6 anonim ***** válasza:

hát én nem ajánlanék laptopot, ha szerkesztésre akarod használni. Mármint ha tényleg profin akarod és nem akarsz fél milliót rákölteni.


50ezer alatt meg főképpen nem találsz. Mármint persze, mindenen lehet szerkesztgetni, de ha komolyan akarsz (pl Gopro 4K, meg Tükörreflexes képek), akkor legyen egy jó erős processzoros PCd, átlag feletti memóriád és egy szép IPS monitorod, hozzá egy grafik ami elviszi szépen, nem kell ütős.

2018. jún. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az igazság, hogy sajnos csak a laptop jöhet számításba. Fontos hogy tudjam magammal hordani. Nekem az is megfelelne jelenlegi helyzetemben hogy eltudjak rajta szerkesztgetni komolyabb lefagyások és terhelések nélkül. tehát nagyjából a minimumra törekszem. Az a fontos hogy elbírja a gép a programokat. Akár felújított használt laptopok is megfelelnének. Abból meg szokott lenni 50 ezer körül. Talán a paraméterek amik fontosak lennének, hogy minimum milyen tulajdonságokkal laptopot vegyek
2018. jún. 21. 10:16
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha használtat akarsz, akkor nem válogathatsz, nézd meg a piacot és válaszd ki a legjobbat
2018. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy 50 ezer alatti laptoppal csak szenvedni fogsz. Nem a programok futtatása a problémás, hanem a vágás utáni renderelés. Ezzel a kategóriával egy pár perces video renderelése is órákig tart. Ez a kategória laptopban gondolkodva(ahogy előttem is írták) sajnos egy 0-val többe kerül.
2018. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!