Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Videókártya és ram csere....

Videókártya és ram csere. Megéri? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Jelenleg:

Operációs rendszer - Windows 7 Ultimate 64-bit SP1

CPU - Intel Core i5 2520M @ 2.50GHz (Sandy Bridge 32nm technológia)

RAM - 4,00GB Dupla-csatorna DDR3 @ 664MHz (9-9-9-24)

Alaplap - LENOVO 4236EJ3 (CPU)

Grafika - Általános PnP képernyő (1366x768@50Hz) - Intel HD Graphics 3000 (Lenovo)


Lenovo T420-as laptop.

Jó lenne valami jelenidők videó kártya és min. 8 GB RAM, tudom az sem sok, de azért több.


Ezek beszerzése kb mennyibe kerül?

Lány vagyok, nem én csinálnám, elvinném szervízbe.


Köszönöm az értelmes válaszokat



2018. jún. 24. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Videókártyát nem tudsz cserélni.

A rammal ha szerencséd van fér be mellé plusz, ha nem akkor a mostan helyére kell egy nagyobb.

Az árak az igényektől függnek, mekkorát, milyen gyorsat szeretnél bele. A ram beszerelés nem kéne többe kerüljön 1-2 ezer forintnál, de szerintem jobb helyeken megcsinálják ingyen ha náluk veszed.

2018. jún. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A videokártya nem cserélhető és nem bővíthető. Ha a gép általános sebességén akarsz javítani, akkor vegyél bele ssd-t, az adja a leglátványosabb sebességnövekedést. De ettől még nem fogsz tudni játszani rajta, ahhoz másik gépet kell venni. Mivel a leírásodban az van, hogy 4GB dual channel, ezért valószínűleg ramot is csak úgy tudsz bővíteni, hogy eladod a mostani 2x2GB-ot és veszel helyette 2x4-et. Vagy megelégszel 6GB-tal és akkor csak az egyik 2-est kell elcserélni 4-esre. De a ram bővítés önmagában nem fog sebességnövekedést eredményezni.
2018. jún. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek az értelmes válaszokat. Szép napot mindenkinek.
2018. jún. 26. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!