Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Volt már valakinek hasonló...

Volt már valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár napja észrevettem, hogy a telefonom (Alcatel Pixi 4) aksija rohamosan csökken. Egy éjszaka alatt lemerült. Nincsenek rajta játékok, csupán a messenger és az instagram. De nem használom túl sokat (1 órát sem naponta). Volt már szervizben is, nem tudták, hogy mi a baja. Aztán észrevettem, hogyha kiveszem a SIM-kártyát, akkor nem merül le (megszokott, normális tempójában csak; mint eddig). A SIM-kártya önmagában nem lehet a kiváltó ok, azt hiszem. De akkor mi a baja? A válaszokat előre is köszönöm a segítő szándékú embereknek! :)

2018. jún. 27. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem dobálja el a hálózatot gyakran?

Nem tartózkodsz gyakran olyan helyeken huzamosabb ideig, ahol nincs térerő?


Amikor folyamatosan hálózatot keres, (de nem talál) hajlamos pörgetni az akkut ezerrel.


Én ilyen, vagy ehhez hasonló problémá(k)ra gyanakodnék, bár furcsa, hogy a szervizben nem mondtak rá semmit.

2018. jún. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, az aksi merülése mellett nincs semmilyen baja.
2018. jún. 28. 09:44
 3/5 A kérdező kommentje:
És nem tartózkodok olyan helyen, ahol nincs térerő.
2018. jún. 28. 09:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor viszont passz.

Még a régi Idol 2S-emnek volt ilyen akksis rákfenéje, akkor a szervizben szó nélkül akkut cseréltek benne.

2018. jún. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Próbáld meg a Sim kártyát 2Gre állítani, akkor nem fog olyan gyorsan merülni.
2018. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!