Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mobilos PUBG esport létezik...

Mobilos PUBG esport létezik Magyarországon? (többi lent)

Figyelt kérdés
A lényeg hogy szerintem elég jól megy a PUBG de sajnos nincs lehetőség egy gépre csak laptopra (Lenovo IdeaPad) amin szerintem nem fut el. Ha valaki esetleg tud olyan játékot amin (a fent említett) eszközeimen elfut az mondja. Lehet hogy oltári nagy baromság de azért előre köszönöm :)

2018. jún. 29. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kaptuk meg a laptopod pontos típusát mert a ,,Lenovo IdeaPad" az csak egy márka semmit nem mond illetve mi köze van a PUBG mobil esporthoz a lent lévő érthetelen szövegednek?
2018. jún. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért írtam bele, elég értelmetlen lett. A laptopom lényegtelen mert biztos nem fut el. Inkább a mobil esport érdekel. Köszi :)
2018. júl. 1. 07:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. Most még mobil e-sport Magyarországon csak a World of tanks Blitz és a Clash Royale van de az összes e-sport játékért nézd meg ezt az oldalt :)

[link]

2018. júl. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!