Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SOS valaki tud segiteni?

SOS valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés

Egy uj telefonban akartam regisztralni a messengerbe. Beirtam a telefonszamom es ranyomtan a kod kuldesere. De nem jott a kod. Vartam 15 percet ezert ranyomtam megegyszer de akkor sem jott. (Jo telefonszamot irtam be, tobbszor is ellenoriztem) Ezutan ranyomtam vagy tizszer, de nem jott akkor sem a kod es egyszer csak ezt irta ki: "Úgy tűnik, hogy ezt a funkciót a megengedettnél intenzívebben használtad. A használatáról ideiglenesen le vagy tiltva."

Es ezt irja mar 2 es fel napja :(

Es a hab a tortan hogy miutan letiltott 10 perccel ra megjott SMSben az a 10 kod.


Mit kell ilyenkor csinalni? Azt irja, hogy ideiglenesen, de az mennyi ido?


A valaszokat elore is koszonom! :)



2018. jún. 30. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebben semmi SOS nincs, mert nem az életed múlik raja, ez csak egy számítógépes program. Nem fogsz több, jobb, gyorsabb válaszokat kapni csak mert életbevágóan fontosnak állítod be a kérdésed. Nem fontosabb senki másétól hogy külön figyelmet kapj, úgyhogy szokj le róla.


Meg kell várnod amíg letelik, ezen kívül úgysem tudsz mit csinálni. Úgy tűnik nem 2 nap volt, és az is lehet hogy a kérések számával arányosan nőtt a letiltás ideje. Naponta egyszer nézz rá hogy engedi-e, de ne kezdj el megint ész nélkül kérelmeket küldeni, főleg ne más eszközökről próbálkozva miközben még aktíva tiltás. Mivel nem írja ki hogy mennyi idő van hátra, így megmondani sem lehet.

2018. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jo csak azert irtam az SOS-t mert egy fontos uzenetre varnek messengeren de igy nem tudjak nekem elkuldeni ha nem vagyok beregisztralva. Termeszetesen tudom hogy nem az eletem mulik rajta..


Azert koszonom a valaszt :)

2018. jún. 30. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!