Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem indul a gépem?

Miért nem indul a gépem?

Figyelt kérdés

Újra akartam telepíteni a gépemet. Amíg működött bekapcsolás után fekete képernyő volt, majd rögtön a bejelentkezési képernyő jött be. BIOS-ba sehogy nem tudtam belépni, ha fekete képernyő alatt delete-t nyomtam, akkor nem indult el a gép, maradt a fekete képernyő.

Bekapcsolás után megpróbáltam CD-ről Setup-pal telepíteni. Kiválasztottam a C partíciót, elkezdte lementeni a régi fájlokat a Windows old mappába. Nem tudom, hogy ezt befejezte vagy sem, de fekete képernyő jött be és azóta nem tudom bekapcsolni a gépet. Nem bootol be se CD ről, se rendesen, és a BIOS-ba se tudok belépni. Próbáltam PS2-es billentyűzettel, másik monitorral, de nem működött. Azt írta, nincs bejövő jel.

Azelőtt rendesen működött, csak már nagyon tele volt az SSD, azért akartam újrarakni. Bármi ötlet, hogy mi lehet a megoldás?


Adatok:

Majdnem 4 éves gép, Windows 7 volt rajta, és azt is akartam újra rátenni.

Alaplap: Gigabyte B85M-D3H, dual bios. A hozzá kapott user's manual szerint delete-tel lehet belépni a BIOS-ba, de próbáltam más billentyűket is (F1 F11 F12, stb). Mint fentebb írtam, egyik sem működött.



2018. júl. 3. 11:18
 1/2 anonim válasza:
Pár éve hasonló problémám volt, megadta magát a 2 GB-os RAM.
2018. júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Halló

Nekem is PONT ugyanez volt a hiba, és hosszas kisérlatezés után kiderült hogy a memoria volt hibás, célszerü lenne ha egyes részeket külön cserélni tudnál, hogy kiteszteld hol lehet a hiba, mert zárlatos illetve rossz komponensek miatt sem indul el. Viszont nagy valószinǘséggel ki lehet zárni hogy az alaplap vagy a táp hibás mert egy ideig elindul.


Üdv.

2018. júl. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!