Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a gta san andreas...

Hogyan lehet a gta san andreast a legegyszerűbben lemagyarositani? Csak hasznos válaszokat kérnék

Figyelt kérdés
2018. júl. 4. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egyrészt ezt ma már kérdezted.

Másrészt ha az ott adott válaszom számodra nem hasznos akkor ne akarj magyarítani...

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..

2018. júl. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én ha a helyedben lennék, akkor feltelepíteném a magyarítást.
2018. júl. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És melyik oldalon lehet letölteni a magyarositást?
2018. júl. 4. 19:01
 4/13 anonim ***** válasza:

Gooooooogle?????


[link]

2018. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 tabaki ***** válasza:
Rejtély, mért olyan fontos a magyar nyelv valakinek, aki képes leírni a „lemagyarosítani” szót.
2018. júl. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hogy maradnak életben ezek az emberek tizen-egynéhány évig? -Éhes vagyok!

-Menj be a boltba, és vegyél valami ételt.

-És azt hogy kell?

Sírva röhögök, mikor azt hallom, hogy "ezek a mai gyerekek már mindent tudnak a számítógépről, csak odaül elé, aztán már meg is csinál mindent magától"! A nyomorult Google-ba nem képesek beírni, hogy mit keresnek!

2018. júl. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk nem ért a gyerek a programozáshoz akkor már hülye vagy mi?huuu de szeretem ezeket a válaszokat hallod,nem is erröl volt szó de te már itt okoskodsz,na tudod mit akkor ne irkálj ide
2018. júl. 5. 08:18
 8/13 A kérdező kommentje:
Másrészt ha nem nagyon tud angolul a gyerek és kilenc évig tanult angolt és ezért kérdezte meg akkor válaszolja már meg rendesen a kérdést,ez most nekem nagyon ugy jött le hogy mert én fiat vagyok ezért nekem kötelező prímán tudni ezeket a dolgokat
2018. júl. 5. 08:22
 9/13 A kérdező kommentje:
Na ezért is tart itt a világ mert segitséget kér az ember meg kérdez és helyette vagy lecseszik vagy pedig kiokositják mintha valami tudatlan üresfejü lenne
2018. júl. 5. 08:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy segítséget kérsz, de amikor a google 1. találata az, amire szükséged lenne, akkor azért az ember jogosan ráncolja a szemöldökét, hogy miért itt ír valaki akár több mondatot, amikor 3 szót kéne csak beírni a keresőbe. Ehhez nem kell tudni programozni, ahogy a telepítéséhez sem, ha a játékot sikerült megvenned és telepítened, akkor a magyarítás telepítése csukott szemmel kéne menjen. A világ meg inkább azért tart itt (amúgy hol?) mert mindenki elvárja, hogy a legapróbb dolgokat is más csináljon helyette.
2018. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!