Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért íródott át a filmes...

Miért íródott át a filmes mappám a Windows 10-n?

Figyelt kérdés

Más gond meg az értesítéseknél meg írta meghajtó meghibásodott, meg le volt fagyva az egész tálca, hard discet be se engedte zárni egyből, csak ha megnyitottam a feladatkezelőt.


Mitől vannak ezek a hibák ?

Hogy tudott egy ilyen xxx mappám át íródni hasonló ilyenre xx%2 ?


Unokaöcsém be aktiválta a hard discet mikkor nem voltam itthon, és én őt gyanúsítottam hogy ő csinálta ezeket, de most sír :(.



2018. júl. 6. 14:43
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
2 éves HDD-ről beszélünk, frissítés után jöttek a gondok, unokaöcsém játszot és elkezdett frissíteni a win10, és újra indult.
2018. júl. 7. 18:09
 12/43 A kérdező kommentje:

Nyomogattam az f8-t de semmi, újra indul kék halál.

Fontos adataim vannak az SSD-n


Unokaöcsém apjának az SSD-je romlott el a win10 frissítése után.

2018. júl. 7. 18:15
 13/43 A kérdező kommentje:
Kép: [link]
2018. júl. 7. 18:28
 14/43 anonim ***** válasza:

Most akkor HDD vagy SSD. Vagy mindkettő van a gépedben?



"2 éves HDD-ről beszélünk,"


- Az én WD HDD-m 1 év után ment tönkre, gariban cserélték...


"frissítés után jöttek a gondok, unokaöcsém játszot és elkezdett frissíteni a win10, és újra indult."


- Ez lehet véletlen is.


"Nyomogattam az f8-t de semmi, újra indul kék halál."


- Ha csökkentettben sem indul akkor már nagy a gond.



"Fontos adataim vannak az SSD-n"


- Mivel ez a gép nem indul az adatokat csak egy másik gépben tudod lementeni vagy egy LiveCD-ről bootolsz, persze azt is máshol kell előkészítened, letöltened ha nincs.


"Unokaöcsém apjának az SSD-je romlott el a win10 frissítése után."


- Ha a frissítés az oka akkor sem tudsz mit tenni.


Én a helyedben még próbálkoznék az F8-al. Ha sokadszorra sem megy akkor nem tudsz mit tenni mert ha az oprendszered nem indul akkor nem tudsz drivert leszedni (cserélni) sem, hiába az a bűnös. Marad a live CD amiről bootolva kapsz egy kezdetleges de jól működő saját oprendsert amivel bármit le tudsz menteni az SSD-ről. Persze ott a másik probléma hogy ha a HDD rossz akkor arra nem kéne adatot menteni az SSD-ről.

első körben csak az SSD-t hagyd benne. Ha így is halálozik akkor az lesz a gond...

2018. júl. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
A mappanevek az SSD-n vagy a HDD-n íródtak át?
2018. júl. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

Ki veszem a gépből az F:meghajtó HDD WD-t. Akkor eltud indulni a rendszer?

Vagy tegyem átt a P4 gépembe? Csak az a baj azon nem megy a win10.

2018. júl. 7. 18:34
 17/43 A kérdező kommentje:
HDD-n.
2018. júl. 7. 18:35
 18/43 A kérdező kommentje:

Van 1 SSD-m 2 db HDD-m, a toshiba élettartama 655 nap, a wd meg 1000 nap, és mégis az ezer napos a gond, nehéz elhinni. P4 gépembe 5-6 évet bírt ki egy WD.


Úgy látszik vissza térek a CD DVD zene film írásra, azok biztonságossabbak, vannak már 10-20 évesek is. Nagyon ideges vagyok most.

2018. júl. 7. 18:46
 19/43 A kérdező kommentje:

Szoktam hallani a wd kattog néha, mikkor meg vettem már akkor is.


Unokaöcsém szerint a win10 rontja el az SSD-ket HDD-ket. Sokan a win7-8.1 vagy linuxot ajánja mert a win10 egy.... és bányászik, reklámok vannak a startmenübe, sok frissítés el b.... a rendszert.

2018. júl. 7. 19:19
 20/43 anonim ***** válasza:
Bármelyik HDD-t veszed ki attól a win el fog indulni. Ha akkor nincs kékhalál akkor a vinyó lesz az.
2018. júl. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!