Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eltört a laptopom billentyűje,...

Eltört a laptopom billentyűje, mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem kiszedegetni ( igen már tudom ,hogy hülyeség volt) vissza tudtam tenni őket, csak kettőt nem sikerült, mármint a helyén vannak , de nem stabilan és ha leütöm elcsúszik. A fehér pöcök tört el az egyikben, viszont a másiknál nem, ott az alja nem kar bekkattani. Tudok valahol venni ilyen fehér bigyót?

2018. júl. 6. 22:49
 1/3 coopper ***** válasza:
48%

Szia.


Szerintem ilyen kis pöcköket nem nagyon fogsz találni, a billentyüzetet egyben cserélik.


A következőket teheted :


1. Beviszed szervizbe, megmondják mit tudsz tenni (kb 20-30 ezer lesz egy komplett billentyű csere)


2. Valamilyen appróhirdetéses oldalon veszel egy nem müködő ugyanolyan laptopot (pl. alaplapos vagy procihibás laptopot - ezék azért nem olyan drágák) vagy ha kapsz hozzá akkor billentyűzetet veszel és átcseréled. (ez olyan 8-10 ezerből kijön)


3. Veszel hozzá egy külső billentyűzetet (ma már kaphatóak flexibilis billentyűzetek is, amit elvileg a régi billentyűzet felett tudsz használni) ez kb. 2000 FT : [link]


Sok sikert. Üdv.

2018. júl. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Komplikato ***** válasza:
Mondjuk elég zora ha 8-12.000-nél többet elkérnek ilyenért. Hardveraprón most árul valaki egy rakás dell géphez 4-5K áron billentyűzeteket, már mint újat és olyat amit az első vevő cseréltetett angolra direkt. Körűl kell nézni, hátha van emberi áron a kérdezett géphez való.
2018. júl. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

na akkor marad így...

megvan minden, nem akarok új billentyűt venni,két gomb miatt. Nekem csak olyan fehér bigyó kéne ami rögzíti a gombot az alaphoz. Ilyet nem lehet kapni sehol? Van ennek valami pontos neve?

2018. júl. 8. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!