Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki el tudná magyarázni...

Valaki el tudná magyarázni ezt az egész Romaing-os szolgáltatós dolgot?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy valami változott, de még odáig sem jutottam el, hogy EU-n belül vagy Európán belül. Mondjatok el mindent , amit csak tudtok!

Előre is köszönöm a válaszaitokat



2018. júl. 7. 23:19
 1/4 Derwer ***** válasza:

Az EUs SIM kártyákkat az egész EUn belül extra díj nélkül tudod használni telefonálásra, SMSezésre, MMSezésre, NETezésre. (Belföldi díjakkal )

Ha egy magyar SIMmel pl német számot hívsz, annak persze továbbra is extra díja van. De ha magyar SIMmel Németországból Magyar telefon tanít hívsz annak nincsen extra díja.

Mindaddig amíg nem vagy folytonosan külföldön, erről van egy Fairuse policy. Nagyjából : Utolsó 90 napban 30at otthon volt a SIM.


De ez se mindig van így, pl a UPCt nem zavarja a folyamatos kint lét.

2018. júl. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

faire use szabályt pont a külföldi munkavállalók ellen hozták meg.


Ha az elmúlt 12 naptári hónapban legalább 180 napot kint voltál külföldön, és azzal a simmel beszéltél-smseztél-mobilneteztél, akkor máris jön a csinos kis büntetés visszamenőlegesen a havidíjban, vagy a végleges letiltás.

2018. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Derwer ***** válasza:

Azért először mindenképp szólnak (többször is), ha problémájuk van és úgy érzik visszaélsz a fair-use-zal.... Nem tiltanak, büntetnek egyből.


És én a UPCval lassan egy éve külföldön vagyok és nem szólnak. (előzetesen rákérdeztem, és akkor is azt mondták, hogy őket nem zavarja)

2018. júl. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. aug. 11. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!