Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számítógépem el tud vinni...

A számítógépem el tud vinni sok játékot (a gepigeny.hu szerint) 60 fps-en, full hd-n, de mégis laggol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy olyan fél éve még a GTA IV-vel akartam játszani a gépemen (tudom, tudom, elavult, stb...), és még előtte gyorsan megnéztem a gépigény.hu-n, hogy el tudom e vinni a játékot. Bármely felbontásban 60+ fps-t írt, szóval gondoltam letöltöm. Egy húsz perc után letöltődött, telepítettem. De k*vára laggolt. Core I5-7200U-s CPU, HD Graphics 620 GPU, 8GB ram, valamint jelenleg a Windows 10 legújabb verziója fut a gépemen. Most akkor azzal a HD Graphics 620-al van a gond? Tényleg ennyire szar? Ha igen, miért írta a gépigény.hu hogy tudom futtatni a játékot (normálisan)? Ha nem, wtf is the problem?

2018. júl. 8. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nemrég megkérdezted ugyanezt emlékszek, ott is le lett írva hogy a HD Graphics 620 édes kevés játékra.


A 2000 előtti játékokhoz megfelel talán.

2018. júl. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értem,ilyen jó procihoz miért nem veszel egy normális videókártyát?

35-ért már kapsz használt GTX1060-at

2018. júl. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1366*768-as felbontással el kellene boldogulnia, 1080p-hez kevés lesz.

Ha 1366*768-ban is akad, akkor ügyelj arra, hogy lehetőleg fent legyen pár patch a játékon, mert az 1.0-ás verzió eléggé optimalizálatlan...


A gepigeny.hu pedig tud hülyeségeket is írni, érdemesebb helyette YT-on rákeresned, hogy egy adott hardverrel hogyan fut a játék.

(Esetedben a videokártya a leggyengébb láncszem, szóval YT-ba írva: Intel HD 620 GTA 4

https://www.youtube.com/watch?v=_M6PnXAn1ls


Elvileg futnia kellene 30-40 FPS-el.


Az egyik válaszolónak meg üzenném, hogy laptopról van szó, nem fog tudni GTX 1060-at venni bele...

2018. júl. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 Az marha drága mulatság lenne tekintettel arra, hogy bár a kérdező nem említette, a processzor típusából lehet következtetni arra, hogy bizony laptopról van szó. Na már most, megoldható a videókártya laptophoz is, de ahhoz kell egy külső dock-szerű valami, illetve egy gyors csatlakozó, amin keresztül ki lehet használni a kártya erejét, meg persze a videókártya.
2018. júl. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gepigeny.hu es hasonlo oldalak annyira pontosak mint a napi horoszkop. Van amit eltalalnak, de kozel sem megbizhato.
2018. júl. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!