Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PC játékok terén kiégett...

PC játékok terén kiégett embernek érdemes konzolt vásárolni? Ha igen, melyiket?

Figyelt kérdés
Egyetlen PC játék sem köt le. Konzolon érdekesebbek a játékok?
2018. júl. 9. 00:59
 1/4 anonim válasza:

Néhány exclusive jelent meg konzolokra, nemtudom mi köt le téged, fps, tps, online, single stb..

Nem sokkal élvezetesebb egy konzolt fent tartani ,igaz olcsobb, mint egy mostani játékokat rendesen futtató gépet hasznáni, Én PC párti voltam mindig, de konzolom is volt, de mind kettőt kontrollerel toltam, ha esetleg van valami exclusive játék ami megjelent, csak azok vonzhatnak gondolom, ami meg sajnálatos, hogy az Xbox1-hez a multi necces, mivel havonta lehet érte fizetni...

2018. júl. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:
nem mert úgyis ráunsz egy hónap alatt.inkább keress valami más hobbit.
2018. júl. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valahogy 20 ev alatt sem tudtam kiegni...

Ha teged nem kot le, akkor hiaba konzol, mert nem erdekesebb, csak az exkluziv cimek masabbak. Elobb utobb ott is elunod magad.

Eddig miert ultel le jatszani?

2018. júl. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Az, hogy egy játék PC-s vagy konzolos, még nem mond el semmit a játék stílusáról és műfajáról. Mindössze annyit lehet ezek alapján tudni, hogy a konzolos játékot kontrollerrel fogod irányítani, a PC-s játékot meg nem biztos. De ennyi. Igazából ma már technikai különbségek sincsenek nagyon a PC-k és a konzolok között, és sok játék mindkét platformon elérhető. Szóval ha téged tényleg egyetlen PC-s játék sem tud lekötni, akkor garantáltan egyetlen konzolos játékban sem fogod örömödet lelni. (Vagy a megállapításod elnagyolt és felszínes volt, és 2-3 trendi FPS alapján vontál le messzemenő következtetést az egész PC-s játékszféráról.)

2018. júl. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!