Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az alábbi esetben egy kisebb...

Az alábbi esetben egy kisebb laptopot (11-13") vegyek, vagy tabletet?

Figyelt kérdés

Sajnos a tabletem már nem mai darab (4 éves), ezért váltáson gondolkodom. A szimpatikus specifikációjú készülékek kb 60-70.000 Ft-tól indulnak, ennyit nem tudok rászánni jelenleg.


Viszont vannak ezek a kisebb laptopok/netbookok, amik ugyanúgy kicsik, könnyen hordozhatóak, mint a tabletek és 30.000 Ft körüli áron már lehet venni.

Lényegében YouTube videók nézésére, böngészésre, esetleg hébe-hóba filmek nézésére kellene egy plusz eszköz. Az androidon futó pár játékról, amivel játszom hajlandó vagyok lemondani.


Viszont szemezek 30.000 Ft körüli áron az Alcatel ONETOUCH PIXI 3-mal, de úgy gondolom az 1/8GB tárhely manapság már elég kevés.


Ebben az esetben mi lenne a legjobb választás?



2018. júl. 10. 19:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Szóval egy plusz eszközre lenne szükségem, amit kényelmesen, ágyból is tudnék használni, valamint alkalom adtán magammal vinni.
2018. júl. 10. 19:05
 2/9 anonim ***** válasza:
Mutasd milyen netbookra gondolsz ennyiert
2018. júl. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon éri mef ennyiért netbookot venni
2018. júl. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2018. júl. 10. 19:14
 5/9 A kérdező kommentje:
Ilyesmi specifikációjú eszközöket nézegettem
2018. júl. 10. 19:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem feleslegesen nezegeted. Annyit haladtak a programok azota, hogy bongeszes is hasznalhatatlanul lassu rajta a youtuberol nem is beszelve.
2018. júl. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább tabletet vegyél, nagyon lassúak, nekem egy Hp 6910p-m van, abban C2 Duo T8300 van, de már lehet érezni, hogy lassú.
2018. júl. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A fent említett Alcatel tablet nem lenne túl lassú, illetve elavult az 1/8 tárhely miatt is? A felbontás (10.1"-ra 1280 x 800) nem túl rossz/élvezhetetlen?
2018. júl. 10. 19:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Normális tabletet és notebookon sajnos ennyiért nem lehet kapni... Nekem van egy Lenovo Yoga tablet 10 hd+-om, régi, android 4 van rajta, 2 GB rammal, és viszonylag tűrhető processzorral, de semmire nem használom, mert annyira laggol és lassú hogy akkor már inkább a telefonomon intézem amit kell.


Három lehetőséged van igazából. Vagy körülnézel a használt piacon:


[link]


[link]


[link]



Vagy ennyiért tudnál venni viszonylag nagy képernyős használható telefont, ha esetleg a telefonvásárlás is esedékes volna, és akkor amíg gyűl egy kicsi pénz, azzal túlvészeled a dolgokat.


Vagy gyűjtesz még pénzt. Ha 70.000 forintot rá tudnál áldozni, annyiért vehetnél normális laptopot/tabletet, viszont szerintem pazarlás ennyit rákölteni arra a teljesítményre, amit kapsz cserében.

2018. júl. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!