Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Baj ha paypalon rossz adatokat...

Rtaerzkuwsukt kérdése:

Baj ha paypalon rossz adatokat adtam meg? ( Több lent )

Figyelt kérdés
Paypalon nem akartam megadni a rendes lakcíimet ezért egy nem létező lakcímet adtam meg. Ez ugye nem büntetendő? És ha mégis mivel?
2018. júl. 14. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem büntetendő, de ha rendelsz valamit és paypal-en keresztül fizetsz, automatikusan a megadott címet fogja betölteni mint alapértelmezetten megadott információt - így pont hülyét csináltál magadból és nem tudod arra használni amire kitalálták.

Senkit nem érdekel hogy hol laksz, senki nem fogja kilopni az oldalról és felkeresni téged. Még az eladók sem, ők is egyszerűen kinyomtatják és ráteszik a csomagra, nem fogják sem ellenőrizgetni, sem megjegyezni. Pont ezért nem fogsz soha egy küldeményt megkapni ha csak az alapértelmezett módon rendelsz. Ha ennyire félsz az online fizetéstől, akkor ne használj semmilyen szolgáltatást.


Ha olyan oldalról rendelsz ahol a megrendelés adatait függetlenül is meg lehet adni, akkor működni fog a dolog. De itt a dilemma: hiszen ott is megadod a személyes adatokat, akkor Paypal-en keresztül miért nem mered...

2018. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pinkpancser ***** válasza:
Az első hozzászóló nagyon jól mondja! Egyébként meg a lakcímedet félted, de a pénzedet és bankkártya adataidat nem?
2018. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha a paypal ellopná az emberek adatait, az ultra nagy gáz lenne a részükről.


nyugodtan megadhatod hol laksz.

Van a paypalodon összeg, így ahol paypalos rendelés engedélyezett, 2 kattintással rendelhetsz bármit.

2018. júl. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!