Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ki, hogy van megelégedve a...

Ki, hogy van megelégedve a sony xa1 tipusú telefonjával?

Figyelt kérdés
A Nokia nyomógombos után azt hittem, hogy bármelyik "okos" telefon előre lépés. Tévedtem!! A samsung core 2-es egy hulladék. Kidobtam. A lenovó a6000 már valamivel jobb, de még messzi elmarad a nyomógombos Nokia c2 mögött. Azzán jött a sony xa1-es. De még ez is messzi elmarad a Nokia c2-es mövött. Pedig nincsenek extra igényeim. Vagy az extra igény, hogy legyen gyors tárcsázási lehetőség? Vagy. Kurzor mozgató billentyű? Vagy mikrofon némítás? Van valaki, aki tud olyan telefonról, amelyik tudja legalább azt, amit a nyomógombos Nokia c2?

#telefon #Samsung #Nokia-c2
2018. júl. 18. 12:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha töltőre dugom, csippant és ez kiirthatatlan. A frissítéssel szélmalom harcot vívok. Azt írja, személyre szabhatom a készüléket. Ez nem igaz. Ő próbál engem az ő képére szabni. Majd még írok, mert van bőven.
2018. dec. 13. 05:13
 2/7 A kérdező kommentje:

A kétszeri gombmegnyomás, ami mondjuk minden ötödik alkalomra aktiválódik, a telehulladéknak természetes, de nekem nem.

ujraindítás előtt érdemes előkészíteni a hegesztő szemüveget, mert ellenkező esetben a kezdő kép örökre a szemedbe ég.

Az már biztos, hogy a sony x1 után nem fogok mégegyszer sony telefont venni.

2018. dec. 20. 17:46
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez az ipari hulladék épp most követett el ellenem egy újabb merényletet. Feltelepítettem a VLC lejátszót, és használtam és megszoktam ahogyan működik. Ma ahogy elindítottam, egy egész más felület fogadott, egész más működési sajátosságokkal. Ez pont olyan, mint mikor megveszünk egy autót, használjuk, megszokjuk, aztán egy szép napon, mikor kinyitjuk a garázsunkat, egy egész más autó áll bent, ami egész máshogy működik. Keserűen jövünk rá, hogy a potánk egy árjáróház és a gugli úgy jön, megy a portánkon ahogy kedve tartja és azt se mondja, hogy bakancs. Erre azt mondom, hogy a qrva anyját a guglinak.
2020. ápr. 29. 11:33
 4/7 A kérdező kommentje:

Amikor levelet írok, időnként egy rejtélyes működés aktiválódik. Írás közbeni betű hibák javításakor, mikor a hibás szó adott betűjéhez oróbálom letenni a kurzort, a letevés pillanatakor a kurzort átteszi a szó végéhez, aztán, mikor újból leteszem a hibás betűhőz, kitörlöm a hibás betűt és próbálnám beütni a helyeset, akkor nem azt a betűt írja oda amire utasítottam, hanem a szó elején lévő betűt másolja oda. Ez a rejtélyes működés csak ritkán aktiválódik.

Aztán.

Van olyan funkció, aminek előhívása a képernyő, föntről lefelé simításával hívható elő. Ha ezt a műveletet nem az elmúlt percekben hanem régebben csináltuk, akkor a képeenyő a lehúzás ellenére vissza föl megy, mint a rosszul lehúzott napellenző. Ezt követően minden lehúzás sikeres. Mi ez ha nem s zivatás?

2020. ápr. 29. 12:55
 5/7 A kérdező kommentje:
A gyártó k i ny alhatja a s eggem.
2020. ápr. 29. 12:58
 6/7 A kérdező kommentje:
Reméltem, hogy az automatikus háttér világítás hasonlóan működik majd, mint a vállalati tamagocsin. Hát nem! Úgy villogott, hogy nem bírtam már és kikapcsoltam. Aztán rám szólt a sony cég, hogy kapcsljam be, mert úgy jobb. Kedves gyártó! Adat lopás és utasítgatás helyett inkább oldjátok meg a problémát. Ha nem, akkor Tehetnétek egy szívességet.
2020. ápr. 29. 13:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt monja személyre szabhatom a készüléket. Ehhez képest a játék program letöltő watts new program kiirthatatlan, leállítás után magától újra indul. Mi ez ha nem a személy, guglira szabása.
2020. ápr. 29. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!