Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki segítene? Csak a...

Valaki segítene? Csak a háttérképet hozza be a gép bekapcsolás után, miért?

Figyelt kérdés

Bekapcsolom a gépet. Addig szépen fut végig az indítási folyamat, de utána csak a háttérkép jelenik meg, semmi ikon, se az asztal. Az egér reagál, jobb klikkre megjelenik az ablak, de ezen kívül semmi.

Utánaolvastam neten, ahol azt tanácsolják, hogy ctrl+alt+del és ott töröljünk ki vaéami parancsot. De sajnos erre a billentyűkombinációra nekem nem hozza ki a lehetőségeket, csak feketeség, majd egy idő után visszaugrik a háttérképre.

A gép amúgy csökkentett módben elindul, próbálkoztam visszaállítással egy korábbi állapotra, hátha valami program okozza vagy frissités, amit legutóbb telepített, de úgy se lett jó.

Valakinek valami egyéb ötlet?


Ez egy NEC powermate F-ML470 es asztali gép amúgy, nem laptop.

Intel Core 2 Duo-val, nvidia videókártyával.


2018. júl. 20. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg, ha betöltött egy Windows + R kombinációt, oda beírni, hogy explorer.exe
2018. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!