Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SOS! Megzavarodott a billentyű...

SOS! Megzavarodott a billentyűzetem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Asus Cerberus Multicolor billentyűzet,e betű lenyomásnál l betűt ír,t helyett h,n helyett g,ö helyett m,x helyett c,stb,de eddig jó volt, hogy lehet visszaállítani?

2018. júl. 20. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem öntötted le véletlenül?
2018. júl. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bal alt+shift a beviteli nyelv váltó, bár inkább a leöntésre gyanakodnék. Ha magától "megzavarodott" és garis, cseréltesd ki.
2018. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is megszokott zavarodni mondjuk nem igy ,de huzd ki és dugd vissza és kapcsold be a kaps lockot
2018. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem öntöttem le,hanem játék közben valamit megnyomtam,vagy amikor a színeket változtattam;próbáltam levenni és újradugni,de az nem segített.
2018. júl. 23. 17:15
 5/8 anonim ***** válasza:
vegyél újat
2018. nov. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kicserélték garanciában,igaz,hogy várni kellett rá 1 hónapot,de kaptam újat,selejtes darab volt,amint kiderült
2018. nov. 19. 17:49
 7/8 anonim válasza:

Sajnos nEKEM is hasonló van, nem volt leöntve soha, már tiz éves billzet, és nem tudok egyetlen betűt rni vele, a hosszú Í-t, csak a következő módszerekkel:

Windows+í => í

Shift+í => í

Mi lehet a gond?

(Ma reggel mikor bekapcsoltam, már ez volt a probléma, tegnap este semmi baj nem volt, bár tegnap frissült a Win10-em...)

2021. nov. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Valaki? Megoldotta?
2023. aug. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!