Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem akarom elrontani, mi...

Nem akarom elrontani, mi ennek a menete?

Figyelt kérdés

Szóval vettem 2 éve egy laptopot használtan , de kb 4 hónapja ki irta hogy lejárt a Windows 8.1 rendszerem.

Nem igazán értek hozzá, de én a Windows 7-et szeretném rá telepiteni. De félek hogy elrontom.

Az lenne a kérdésem hogy mennyire nehéz rá feltenni a másik op. rendszert?

Illetve ncore- ról gondoltam hogy leszedem hozzá de nem találtam egy normális linket. Tudna valaki linkelni, és le irná érhetően a menetét?

Előre is Köszi!


L/23


2018. júl. 20. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Windows 7-et nem akarsz telepíteni, windows 10-et akarsz telepíteni.

Valamint nem te akarod telepíteni, hanem el akarod vinni egy szervizbe, ahol néhány ezer forintért felrakják és beaktiválják, plusz a driverekkel se kell szenvedned.

Ha most hallod azt a szót először, hogy driver, higgy egy szakmabelinek: nem akarsz nekiállni a telepítésnek.

2018. júl. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább kérj meg valakit. Bármilyen hiba felléphet telepítés közben és nem biztos, hogy tudni fogod a megfelelő megoldást rá.
2018. júl. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!