Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 1050Ti Config Monitorom egy...

1050Ti Config Monitorom egy Lg 80cm es tv Mi a különbség egy monitor, és egy tv között, amit monitornak is lehet használni. Kb 1méterről nézem. Roncsolja ez a szemet? Full hs 1920*1080P?

Figyelt kérdés

2018. júl. 21. 07:50
 1/6 A kérdező kommentje:
nem hs Hanem hd*
2018. júl. 21. 08:01
 2/6 anonim ***** válasza:
A monitorok színesebbek és inkább játékra vannak tervezve ( gondolok itt az 1ms válaszidőre és a g syncre vagy amd freesyncre )
2018. júl. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van valami hatással ez a kártyára, és a szememre?
2018. júl. 25. 20:38
 4/6 Shaddark ***** válasza:

A szemedre semmi direkt hatása nincs. Ugyanazzal a gyártástechnológiával készül a panel bele mint egy átlagos monitorba is. (IPS...)

Indirekt az erőltetés miatt lehet ha közelről nézed.


Ha tv készüléket használsz monitornak a jel késleltetése ami miatt rosszabb élményed lehet vele mint egy monitorral. Én pl. monitornak is használom a 47"os (120cm)tévémet, de azt a vásárláskor már úgy választottam hogy kis értékű legyen.

2018. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem ez egy lg tv, 80cm de full hd ez előtt 3 éve volt 80 ezer a kép eszméletlen szép rajta, főleg a 4 ill a 8k vidi hege.
2018. szept. 28. 22:39
 6/6 anonim ***** válasza:

ha van egy jó tv-d annak majdnem ugyan olyan szép a képe mint egy jó monitornak.A válaszideje kb 15 ms nem 1 ms

és nincs is benne g-sync vagy freensync

2018. nov. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!