Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asus X540L laptop akkumulátorr...

Asus X540L laptop akkumulátorról nem kapcsol be. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Adott egy 1 éves Asus X540L laptop, kb. 1 éves. Nyaraltam egy hétig, addig a laptop idehaza volt kikapcsolt állapotban. Mikor hazaértem és be akartam kapcsolni, nem reagált. Utána csatlakoztattam hálózathoz, úgy bekapcsolt, de amint kihúztam a töltőkábelt, a laptop azonnal leállt.

Ha hálózatról üzemeltetem, akkor írja hogy az aksi 98%-ban fel van töltve, csatlakoztatott állapotban van, nem töltődik, tehát látszólag az akkumulátor is jó.


Valaki esetleg tudna segíteni, hogy mi lehet a probléma oka, és hogy lehetne ezt megoldani?



2018. júl. 21. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdésben benne van a válasz. Szar az aksi, vegyél egy újat.
2018. júl. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne higyj a hálózatnak, hazudik.

Új aksi esetleg megoldaná. Amíg ez nem sikerül, használd töltőről. Bár lehet megoldottad, ezt a választ az utókornak meghagyom, hogy ha nézik ezt a kérdést, és nekik is ugyanez a bajuk, akkor vágják le ők is.

2018. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!