Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 jack csatlakozó...

Windows 10 jack csatlakozó beállítások hogy érhetőek el?

Figyelt kérdés

laptopomon csak egy 3,5mm-s jack csatlakozó van, régebben amikor bedugtam egy csatlakozót mindig előjött egy ablak hogy milyen eszközt dugtam be. Mindig rányomtam arra hogy headphone, mivel a headsetem mikrofonját nem tudtam használni mert külön jack volt a hang és a mikrofon részre. Egy idő után inkább beállítottam az előugró ablakban hogy "ne kérdezze meg újra", most viszont át kéne állítanom, mivel szereztem egy jack elosztót ami szétosztja a csatlakozót külön mikrofonra és a hangra, hogy tudjam mindkettőt használni, viszont sehol nem találom hogy hozhatnám vissza azt a kisablakot hogy átállíthassam headphone+mikrofonra. Interneten mindenhol megnéztem egészen a Windows saját Q&A oldalaiig, de egyik se adott konkrét megoldást.

Realtekes audio driver van a gépen ha ez számít.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. júl. 23. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
régebben valszeg fent volt a szoftvere is most meg nincs
2018. júl. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, ezt az üzenetet az audio driver adja be, én azért nem jön fel most mert bepipáltam hogy ne jöjjön elő többet, viszont nem tudom hogy lehet most visszaállítani hogy előjöjjön.
2018. júl. 24. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!