Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Processzor húzás BIOS helyett...

Processzor húzás BIOS helyett programmal lehetséges?

Figyelt kérdés
Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8400 @ 2.66GHz procimat szeretném húzni egyrészt kíváncsiság, másrészt tapasztalatszerzésből, BIOS nem támogatja, valamilyen külső programmal lehetséges lenne,? Neten szétnéztem nem találtam csak ősrégiekhez valót(AMD Semptron stb.) Létezik ilyen progi?

2018. júl. 24. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Letezik, csak nem ehhez a procihoz
2018. júl. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet.

Amúgy ne várj tőle csodákat, a Q9300-am 2.5 helyett 3.2 GHz-en ketyeg, de igazából látványos teljesítménynövekedést nem értem el, viszont a Noctua hűtőmet megizzasztja rendesen.

2018. júl. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 CspCsj ***** válasza:

Ha támogatott az alaplapod chipset-je, akkor a Gigabyte EasyTune programját is kipróbálhatod:

[link]

[link]

2018. júl. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

easytune van csak ami létezik.


Windowsban nem húzunk procit!!! csakis biosban, ne keress ilyen programokat.

2018. aug. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!