Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sokan miért töltik le a...

Sokan miért töltik le a filmeket, és nem inkább online nézik meg?

Figyelt kérdés
nem vagyok otthon az informatikában de így rengeteg vírus jöhet le gondolom, meg az idő is elvész mire találunk egy torrentet és mire letöltődik.
2018. júl. 25. 07:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
A nagyobb torrent oldalakon gyorsan meg lehet találni a filmeket, és gyorsan le is jönnek. És mivel sokan töltik, gyorsan kiderül, hogy vírusos-e vagy sem. Ezenkívül eléggé valószínűtlen, hogy ha filmet töltesz le, akkor a mellette letöltött vírust indítod el. Vírust inkább a játékok crackjbe érdemes rakni.
2018. júl. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Például mert előfordul hogy később egy-egy filmet eltávolítanak az internetről.
2018. júl. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Neten nem mindig van megfelelo minoseg, van h akad, reklamok meg adblockal is vannak, meg mire megtalalni a megfelelot.. Egyszoval turelem kell hozza, en inkabb letoltom yts.am rol
2018. júl. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Én, sokszor olyan helyen nézem a filmeket, ahol nincs net.

Szeretem a kabarét, leszedem és például, horgászat közben, kinn a semmi közepén hallgatom meg.

2018. júl. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Online kevés dolog van fent, az is vagy pocsék minőségben, vagy eltorzítva, hogy pl Youtube ne ismerje fel.

Torrenten viszont villámgyorsan lejön. A vírus totál hülyeség, mert egy videófileba nem megy vírus, meg a nagy torrent oldalakon úgyis hamar kidobálják az esetleges vírusos tartalmat.

2018. júl. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Amiket előttem is írtak azért.


Plusz engem bazira idegesít amikor valahányszor rákattintok a lejátszóra online állandóan dobálja a hülye reklámokat.

2018. júl. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Online filmet nézni majdnem annyira igénytelen dolog, mint Youtube-on zenét hallgatni.
2018. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

- Jobb minőség

- Bármikor, bárhol meg tudod nézni, net nélkül is

2018. júl. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy képpel megtudom mutatni, hogy milyen is egy online film:

[link]

2018. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pont az, hogy az online filmes oldalakkal tudod a legtöbb virust beszedni. Értem itt hogy 30 ablakot be kell zárnod meg kattintanod mire elindul az a vacak, azzal meg jó kis malwarek jöhetnek be.


Illetve nem szaros pixelharcot akarok nézni 360/480p-ben hanem minimum 720, de inkább 1080p-ben nézni az aktuális filmet.

2018. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!