Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Wifis biztonsági kamerához...

Wifis biztonsági kamerához ért valaki?

Figyelt kérdés

2 éve viszonylag könnyen sikerült beállítani, most picit meghülyült, és gyári beállításra visszaállítottam, de nem sikerült újra beüzemelni.

Sajnos nincs vezetékes internetem, ezért egy mobil wifi hotspotról működött, és ezzel bonyolultabb és nehezebb beállítani, de elvileg tudom, hogy hogy kell, és elvileg mindent jól csináltam, de a böngészőben mégse jelenik meg a kezelőfelület.

Főleg az érdekelne, hogy milyen ip címet adjak neki, hogy elérhető legyen. Eddig a 192.168.8.200 volt, de most nem érem el. A hálózati maszk és az átjáró megegyezik a vezeték nélküli hálózat beállításaival. A pc-nek is adtam már régen fix ip címet, hogy ne a router ossza ki neki random.

Egyébként a pc látja a kamerát helyi hálozatként, ha UTP kábellel rákötöm, de a böngészőben nem jelenik meg.

Ezek a tartományok a wifin hogy vannak?

Ha a wifi ip-je 192.168.8.1, a pc-é 192.168.8.104, akkor a kamera lehet 192.168.8.200? Ezek a tartományok mettől meddig terjednek?

Ha valaki ért ilyesmihez, holnap este segíthetne picit. Küldenék képernyőképeket a beállításokról, hátha valaki rájönne, hogy mit rontok el.

Amúgy azt se zárom ki, hogy elromlott. Működött rendesen, küldte az emaileket, de a kezelőfelületre nem engedett be rossz felhasználónév vagy jelszóra hivatkozva, ezért állítottam vissza a gyári beállításokat egy hard resettel. Az hittem, hogy valaki feltörte és megváltoztatta a jelszót.



2018. júl. 25. 23:02
 1/1 A kérdező kommentje:
Végül jó lett. Igazából nem tudom, hogy mi volt a baja. A beállítások megfelelőek voltak, száz sikertelen próbálkozás után a 101.-re jó lett.
2018. júl. 27. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!