Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az eredeti WoW szerver mennyib...

Az eredeti WoW szerver mennyibe kerül? Több kérdés lent

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni WoW-ozni, de nem tudom, hogy honnan töltsem le, meg hogy melyik szerver a jó! Segítenétek? Előre is köszi!


11/F


2010. jún. 19. 12:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah és még annyi, létezik ingyenes World of Warcraft szerver?
2010. jún. 19. 12:13
 2/4 anonim válasza:

hehehe.


ingyenes wow szerver nincs. az illegális "tört" szerver az ingyenes, de kaki is, bárki bármit mond. Letölteni a [link] oldalról tudod. Itt regizhetsz magadnak egy 10 napos próbaverziót. Ha megtetszik (meg fog), akkor MEGVESZED a bóótba a sima World of Warcraftot, majd az abban található kódot berigized az előbb készített 10 napost accountodra a fent nevezett oldal "account management" pontján. Így kapsz újabb 30 nap ingyenes játékidőt, mert megvetted a játékot. Ha letelt a 30 nap, fogsz egy dombornyomott hitelkártyát, és az account management alatt fel tudod az egyenleged tölteni. A legkisebb feltöltés 12,99 EUR. kb 3500 HUF.


Szerverek: Ragnaros (itt sok a magyar, legalábbis Alliance oldalon)

Spinebreaker: én ott vagyok, alliance oldalon. Macskusz a karakterem neve. gyere mihamarabb :)

2010. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
és a kiegészítők? azokat külön meg kell venni?
2011. júl. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Remélem elolvasod ezt :) ha igen jelezz és én segíthetek neked tört szerón játszani.. persze ingyenes és legalább annyira jó ,mint az eredeti.. letölteni kell az összes patchet(kiegészítőt)
2012. szept. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!