Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért indul újra a gépem? (új...

Miért indul újra a gépem? (új vidikari)

Figyelt kérdés

NO most vettem meg egy GTX 1050Ti-t s amint játékba megyek kb 5 perc után újraindul.

No de kiveséztem nagyjából a dolgokat jobb táp új proci s proci hűtés. de amit sejtek az az hogy a 2.0 pci foglalat nem ad elég feszültséget a kártyának hiába a 5 pines csatlakozó.Jól sejtem?

Ha leváltanék egy pci-e 3.0 ás alaplapra akkor nem lenne ez a újraindulás? Mert így hiába a kártyám ha semmit se érek vele csak bőngészhetek. : de játszani nem. :S

2 napja megvan a kártya azóta nem játszhatok max ventilátor mellet ami érdekes. O.o



2018. júl. 26. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy msi afterburnerrel megnézhetnéd, hogy a kártyával mi-merre-hány méter... elviselhetetlen túlmelegedéskor, avagy a táp elégtelenségekor szokott kikapcsolni a gép, de ezek egyikére sem illik az, hogy valameddig tudsz játszani
2018. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elsőnek annyiban igaza van, hogy terheld valamilyen szoftverrel, és közben nézd a hőfokokat (ne csak a kártyáét).


Tápod milyen? Mennyire van meleg a gépházban? Van benne plusz venti? Újonnan vetted a kártyát?


A 1050ti tdp-je roppant alacsony, elvileg a PCI-e csati 75Wattja is elégnek kell, hogy legyen.

2018. júl. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ATx 500W a táő érdekes hogy ha egy 2gb-os gtx 660 van bent akkor normálisan megy minden de a proci ugyan úgy 6 fok körül jár. de most akkor lehet visszateszem a karit s meglátjuk hogy a táp melegszik-e.
2018. júl. 26. 12:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Vadi új kártya én bontottam ki. A gépház oldala mindig le van véve. Van plussz hűtés 3 venti a karihőfoka 40 fok terhelés alatt még a ventit se kapcsolja be. A proci szokásos 55-60 de a kisebb karival is amivel nm kapcsol le most terhelem le egy jatekkal hogy tapot nezzek.
2018. júl. 26. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!