Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Véletlenül töröltem a tesóm...

Véletlenül töröltem a tesóm facebok belépési fókjait. Vissza állíthatom ezeket számára?

Figyelt kérdés
Üdülni vagyok nála és gondoltam belépek a sajátomba a gépén. Három fiókja a képernyőn, ezekkel mit sem törődve írom be az én címem jelszavam. megcsináltam, amit szerettem volna magamnál, kilépek, minden oké. Becsukok minden ablakot, gép kikapcs. Óra múlva eszembe ju valami, gép bekapcs, lépnék a facéra, err nincsenek ott az ő profiljai már. "Megöl" , ha nem tud játszani ma miattam. Ugyan is azért van 3 fiókja, hogy életed ad magának. Kérek valakit, bárkit, aki tud segítsen. Köszönöm.Köszönöm.Köszönöm. Nem értem miért csak nagybetűket ír. Elnézést.

2018. júl. 26. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nem bolond tesód és tudja mind a 3 fióknak a bejelentkezési adatait, ha nem is fejből de tuti le írta valahova.
2018. júl. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval te sem tudod, hogyan oldjam meg? Nem baj, várjunk közösen, hátha valaki okosabb nálunk. Mindenesetre kösz a segítő szándékod.
2018. júl. 26. 14:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Magadtól nem tudod megoldani, majd ő bejelentkezik.
2018. júl. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igy van, magadtól nem tudod megoldani. Gondolom csak a belépési lehetőségek tűntek el és nem a fiokok. Akkor csak ő a kompetens, ő tudja milyen email cimekkel és jelszavakkal lépett be. Irod, hogy ha előhozod a Facebookot, az ő profiljai nincsennek ott. Ha a tied ott van, akkor abból a tesónak ki kell lépnie és bizony az ő adataival fog tudni belépegetni
2018. júl. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!