Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tudtok a mailbox.hu-ról?...

Mit tudtok a mailbox.hu-ról? Hétfő óta 2018. 07.23-a óta nem kapom meg a leveleket! Az internetes felületen be tudok jelentkezni, de nem is jön levél (pedig tudom, hogy kellett volna), és küldeni sem tudok! Tudtok erről valamit?

Figyelt kérdés
2018. júl. 27. 17:02
 1/4 anonim válasza:
En szerdan kaptam utoljara levelet. Azota szenvedek vele. Frissítgetem de semmi. Nagy szar az egesz. Nem tudom hogy kell átirányítani a leveleket mas email címre. Nem talalok se egy blogot se egy oldalt. A facebook oldalon sincs semmi. Nem tudom mi van de nagyon dühítő. De vegre rátaláltam valakire. Azt se tudtam hova forduljak :D
2018. júl. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyszer már volt egy nagy leállásuk. Akkor még el lehetett érni őket egy blogon és a facebook-on is... Most viszont semmi! Ez azért dühítő, mert elektromos számlák is jönnek/jönnének mailbox-os címemre. Az volt a furcsa, hogy a netes mailbox felületen próbáltam küldeni, de hibaüzenet lett, valami smtp hibája volt. Tehát be lehet jelentkezni, de hiába, mivel nem jön egy levél sem, tehát hiába is irányítaná át bárki, mert ha nem jön meg, akkor nincs mit továbbítani! Egyelőre nem tudom mitévő legyek? :-(
2018. júl. 30. 13:03
 3/4 A kérdező kommentje:

...na tegnap elkezdtek „szivárogni” az e-mailek... Kérdés, hogy mennyi tűnt el végleg?

Az biztos, hogy hosszútávon kell keresni valami más megoldást!

2018. aug. 1. 14:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor amint be tudsz lépni, migrálj Gmailre.


Mikor tanuljátok már meg, hogy az összes magyar ingyenes szolgáltató pokolra való hulladék? A blogger ismerőseimnek állandóan mondtam, hogy mentsék el a blogjukat, és húzzanak el a Freeblogról, de hiába. Egyik napról a másikra a Freeblog összeomlott, és ment vele több ezer ember több éves munkája. Ugyanez lesz a freemail, citromail, mailbox és többiek sorsa is.

2018. szept. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!