Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kernel-power 41 (63), mi...

Kernel-power 41 (63), mi lehet a gond? Többi lent!

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2 hónapban jön ez a probléma fogja magát a gép és leáll, már mindent próbáltam 3x újraraktam.


Sajnos volt egy nagy vihar és kib*szta az alaplapi hálókártyát és venni kellet újjat, azóta csinálja, de az alaplap is már lett forrasztva mert egyszer a táp beleégett és ki kellet cserélni a proci melleti pineket.Ramteszt is megvolt már :/


konfig:

Alaplap:Gigabyte 970A-D3

Proci:AMD Fx 6200

Videókártya:Asus radeon rx 550 (4gbs)

Ram:1x8 1866 Mhz

HDD:samsung hd161hj

Külső HDD:WDC WD20EARX 00PASB0

TÁP:HKC USP-5550



2018. júl. 30. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
A HDD-n futtass egy Hard Disk Sentinelt, a tápod meg egy hulladék, én arra gyanakszom (vagy az összegányolt alaplapra).
2018. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt már futtattam nem volt semmi probléma,

szóval akkor egy alaplap meg táp csere megoldaná a problémát?

2018. júl. 30. 21:31
 3/6 MGéza ***** válasza:
HKC... Tudom, vannak akik istenítik, de hidd el alaptalanul. Na szóval valószínűleg az történt hogy viharkor nem csak a hálókártya sérült meg hanem más is. Meg kéne nézni hogy látszik-e valami égésnyom vagy hasonló az alaplapon de valószínűleg itt valami egy az egyben kuka, a tápegység is esélyes. Mindenesetre felejtsd el ezt a gagyit, ebben nincs túlfesz védelem. Ha lehet csere esetén ne valami hasonlóan -10000 forint kategóriában gondolkodj mert olyannal nem leszel előrébb.
2018. júl. 31. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Alaplapot megnéztem nem volt rajta egesnyom és a kondik se voltak megduzzadva
2018. júl. 31. 10:47
 5/6 A kérdező kommentje:
Nos odáig jutott hogy, egy 30 perc játék után megint leállt, ujrainditottam miközben töltött befelé a rendszer akkor is leállt és mostmár be se akar nagyon tölteni ha meg igen akkor 10-15 perc után kelhalal
2018. júl. 31. 17:05
 6/6 MGéza ***** válasza:
Szerintem a tápegység kuka.
2018. júl. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!