Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek a 40 FPS élvezhető...

Szerintetek a 40 FPS élvezhető már? Ti mennyivel szoktatok megelégedni?

Figyelt kérdés

Ugye ma már szinte alap a 60

Azzal "smooth". De komolyabb konfigoknál van még magasabb is.

(Régebben pedig simán játszott mindenki 30-al is.)

De talán ez játék függő is. Pl.nekem is van ami 60 felett megy és nem egy régi játék,de pl.a Witchert csak 40-en tudom stabilan vinni


2018. júl. 31. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj PS4 en nem sok minden megy 60FPS el mégis több millió embernek tökéletesen elég, amihez én is csatlakozni tudok. Van aki fikázza ,hogy csak 60 de rohadtul nem kell.
2018. júl. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem bőven elég a 30, persze örülök ha 60 mert akkor sokkal folyamatosabb a kép. A problémá nekem az hogy a gépemen ingadozik az FPS nagyon, 30 alá is, ugyanakkor akár 60-75re is felmegy. Arra megoldás a 30FPS limit hogy ne ingadozzon ennyit, de nincs meg a 30 folyamatosan kb sehol, alig 1-2 játékban, így az is zavaró hogy lemegy mondjuk 15-20-ra.
2018. júl. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nalam 1 jatek a lenyeg, ott meg 50 fps-re van korlatozva, aranykozeput a latvany es terheles kozott, igy csendben es 60 fok alatt marad minden.
2018. júl. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!