Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Monitort szeretnék cserélni....

Monitort szeretnék cserélni. Jelenleg egy Samsung Syncmaster sa300-am van. Főleg játékra kéne az új és az érdekel igazán, hogy olyat nézzek aminek a képfrissítése nagyobb, vagy a felbontása?

Figyelt kérdés
Szóval a kérdés ... Inkább vegyek egy 144hz-es full hd-t, vagy inkább pl.:egy WQHD-t kissebb képfrissiítéssel? Melyik lesz a szebb és jobb kép?Illetve melyiken élethűbb a játék?Kb. 24"-27" lenne a méret. Egy gtx-1070 mellé kéne ha ez számít. Illetve,ha más szempont kell egy jó monitorhoz akkor szívesen veszem az tanácsokat.Esetleg konkrét márkát is írhattok amik jók vagy be váltak.150k-ig 😀 thx
2018. júl. 31. 22:44
 1/3 gazdagpeter2 ***** válasza:

Ha profiszinten akarsz játszani ez alat azt értem hogy pl:csgo,r6 versenyeken akarsz részt venni vagy hasonló képp akarsz játszani akkor a 144hz-es full hd monitorokat ajánlom pl: [link] , ez kicsit olcsóbb : [link]


De ha pl "igényes" játékokkal akarsz játszani mint pl:Forza Horizon 3-4 (A 4 még nem jött ki de hamarosan kint lessz),Far Cry 5,vagy hasonló szép grafikájú játékok akkor pl: [link] , ez kicsit olcsóbb : [link]


(Ez mind 2 kivánságodnak megfelel: [link] )*

2018. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gazdagpeter2 ***** válasza:
#1 A csillagos az drágább és nem tudom hogy bírja e a kártyád de az amit elsőnek írtam a 2 opcióhoz az belefér a keretbe is és 144hz-es
2018. aug. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hacsak nem TN paneles (mert én IPS-párti vagyok), akkor számomra az AOC volna a legjobb választás. Lehet, hogy csak én vagyok vak, hogy nem találtam az AOC leírásában a paneltípust, bár ha találgatnom kéne, ilyen felbontásban ekkora frissítési frekvenciával és ilyen válaszidővel nehéz lenne IPS-t használni a monitor legyártásához, mert azért a TN-re jellemző, hogy fürgébb, amit a képminőség (színek, kontraszt) sínyli meg. Ezek után a válaszoló utolsónak ajánlott LG monitora lenne a nyerő, mivel ez tuti IPS panel, tehát számíthatok a szép színekre, a nagy betekintési szögre, ráadásul 2560x1080 felbontásban 144Hz képfrissítési frekvenciával. Árban is elég barátságos a kerethez képest, de meglátszik az árán, hogy IPS és 144Hz.
2018. szept. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!