Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ilyenkor ez azt jelenti hogy...

Bentekerrels kérdése:

Ilyenkor ez azt jelenti hogy a csaj letiltott?

Figyelt kérdés

Igazából kéne megkérdeznem hanem inkább az informatika kategoriába, na mindegy.


Egy hete találkoztam egy angol csajjal, tinderen ismerkedtünk meg, egy este kb. behívtam mindenre, aztán lelépett de előtte nagy nehezen megadta a számát. Hurrá!


Na most, kb. 5 napig beszélünk Whatsappon, és pont itt kell a ti segítségetek, mert én annyira nem ismerem ezt a Whatsappot. Szóval:


Ha kettő db kék színű "kipipálás" van, az azt jelenti hogy olvasta, látta.


Ha kettő db sima (nem kék) kipipálás van, az azt jelenti hogy fent van (=be van kapcsolva a telefon) de még nem nézte meg a beszélgetést.


Ha pedig csak egy pipa van, ami igen ritka, az azt jelenti hogy nem nézte meg, de még nem is volt fent, szóval magyarul kivan kapcsolva a telefonja.


Ugye? Ezt jól tudom? Annyira nem vágom csak sejtem hogy így működik.


Na mindegy, szóval beszélünk kb. 5 napig Whatsappon, utána észre veszem hogy levett Tinderről (ami logikus is lehet, hisz már máshol beszélünk) viszont a Whatsappon nem hogy nem válaszol, hanem csak egy pipa van.


Mivel azt nehezen képzelem el hogy egy 20 éves csaj aki a telefonjáért él 1 napon keresztül nem kapcsolja be a telefonját, arra gondoltam hogy az 1 pipa az azt is jelentheti hogy nemes egyszerűséggel le lettem tiltva, tehát még látni se látja ha írok neki. Mivel egyáltalán nem ismerem a WhatsAppot azt kérdezem: van ilyen opcio ezen a beszélgetős applikáción?


És szerintetek miért csinálna ilyet egy lány, hogy 5 napig kérdez mindenfélét tőlem aztán egyszer csak úgy dönt hogy letilt, se szó se beszéd.



2018. aug. 4. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy elromlott a telefonja, nem fizette es lekapcsoltak, stb. De amugy nyilvan minden ilyen programban van tiltas opcio is.
2018. aug. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Whatsapon hogy beszêltetek? Már van rajta voip?
2018. aug. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak simán irtunk egymáson. Azt nem tudom, mi az a voip? mi az? mondom, nagyon nem vágom ezt a világot.
2018. aug. 4. 20:37
 4/4 A kérdező kommentje:

Én annyit tudok hogy levett tinderről, aztán ezután nem válaszolt többet WA-n se.


Sztem kb. ez történt: írok, a csaj éppen valami barátnővel lehetett, erre ilyen beszélgetést tudok elképzelni:


- Ez ki aki ír?

- Valami random magyar akit megismertem tinderen

- Mit akar? dugni?

- Ja, gondolom igen, mindenre behívott.

- Jól néz ki?

- Nem tom, olyan átlagos, közepes, de voltak jó pillanatai

- Na mutasd majd én megmondom

- Itt van (tinder képek)

- Fuuuuuj (mondá a csaj akinek nincs éppen senkije) ennél te sokkal többet érdemelsz

- Jajaja, igazad van, látod, ki is törlöm, WA-rol is gyorsan letiltom.


Na kb. ez lehetett. Kár, mert tényleg intelligens, jó csajnak ígérkezett. Hát ez van, azon az estén kb. 6000ft-t dobtam ki csak rá.

2018. aug. 4. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!