Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hozzáadtam a kártyát a Google...

Hozzáadtam a kártyát a Google Pay szolgáltatáshoz. Mennyi idő múlva tudok fizetni vele?

Figyelt kérdés

A kártyámat elfogadták, és rá is terheltek 300Ft-ot, de a developer console-t nem engedi vele kifizetni. Ez a terhelés egy próba? Ha igen, meg kell várnom, ameddig hitelesítik ezzel az eljárással a kártyámat, hogy tudjak fizetni?


Köszönöm előre is a válaszokat!



2018. aug. 8. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem írják le a folyamatot sehol? Na ne szívass?
2018. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kerestem Googleben, de sehol nem írták, hogy Developer Consolehoz hitelesített bankkártya kell, ugyanis Olayen vásárolni tudok ettől függetlenül. De nem értem, ha nme tudsz segíteni, miért írtál? :O
2018. aug. 8. 19:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom ugyanúgy nem hiszi el, hogy ennyi telik a nagy Googletől, mint te vagy én.
2018. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eszembe sem jutott, de akkor ide leírom, hogy eldugott helyen van support, az sem válaszol, és sehol nem tüntetik fel hogy adott ország adott pénzintézeteitől mit fogadnak el, csak hogy melyik országban elérhető a fizetés.
2018. aug. 8. 21:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz így programozni.
2018. aug. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolom a terheléssel együtt kaptál egy kódot amivel hitelesíted magad, ezt a számlán láthatod, vagy e-bankon keresztül akár azonnal is megnézheted.

A GP-t nem használom de a PP-n így mükszik, és még sok egyéb helyen is.

2018. aug. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült a dolog, nem kért kódot vagy ilyesmi. Ráterelt a számlámra 300 Ft-ot és gyszer csak (2 nap nálam) eltűnt a terhelés és ment a kártya. Továbbra sem találtam semmit a dologról, csak kcisit fura, hogy Playen vásárolni azonnal tudtam a kártyával, pedig még terhelve volt, de Console-t nem tudtam fizetni.
2018. aug. 18. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!